Skup Aut > Poznań > Red-Car > Skup aut Red-Car

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Red-Car Marcin Zasada z siedzibą w Poznaniu ! prowadzi skup samochodów pojazdów używanych, powypadkowych, uszkodzonych na terenie miasta Poznania i całej Wielkopolski.Chętnie skupujemy również auta całe, ,uszkodzone ,po-leasingowe,oraz nie kompletne,stare zapomniane,historyczne rok produkcji auta nie ma dla nas znaczenia ,ale również auta idealne zadbane bezwypadkowe .

Nabywamy pojazdy od wielu lat (od roku 1996-to już 20 lat na rynku !),pomimo tak dużej ilości odkupionych samochodów nasi Kontrahenci są zawsze zadowoleni z usług i polecają nasze przedsiębiorstwo Swoim znajomym .

To, co wyróżnia nas na tle Konkurencji prowadzącej skup samochodów, to z całą pewnością doświadczenie i profesjonalny zespół, który tworzą nasi pracownicy . Solidne zaplecze finansowe i dobrze zorganizowana praca naszego zespołu pozwala nam kupić każde auto w trybie natychmiastowym. (również złomowanie aut ). Zawsze rzetelnie i uczciwie wyceniamy pojazd opieramy się na najnowszych notowaniach giełdowych Euro-Tax i stanie technicznym,wizualnym , a jako, że zawsze zawieramy umowę kupna - sprzedaży, mogą mieć Państwo pewność przejęcia przez nas wszelkich zobowiązań i formalności (przy złomowaniu dokument demontażu pojazdu ). Co najważniejsze, że gwarantujemy Państwu błyskawiczną zapłatę - gotówka lub na życzenie Klienta przelew bankowy elektroniczny. W ramach naszej działalności oferujemy Państwu odkup aut wszelkich marek.