Warsztaty samochodowe > Poznań > Teszner Mechanika Samochodowa > Teszner - warsztat mechaniki i elektromechaniki

Nasz warsztat samochodowy to ponad 30 letnia tradycja wspierania kierowców mających pojazdy osobowe oraz dostawcze. Od początków działania warsztatu wiele się zmieniło, jednak nadal najważniejszy jest dla nas rozwój w zakresie zagadnień związanych z mechaniką pojazdową.

Dzisiejsze pojazdy są inne niż te, które kiedyś można było naprawić razem z dziadkiem – fanem motoryzacji, dziś elektryka samochodowa, podobnie zresztą jak klimatyzacja samochodowa wymagają profesjonalnego serwisu. W naszym warsztacie w Poznaniu zajmiemy się wszystkim zaczynając od napraw usterek mechanicznych, poprawek elektryki, diagnostyki elektronicznej, geometrii kół, a na rozwiązywaniu powypadkowych problemów kończąc. Jeśli zajdzie taka potrzeba dokonamy pełnego remontu auta.

Nasz warsztat, poza pomocą na miejscu, ma w ofercie również wsparcie w razie wypadku w trasie. Szybka pomoc drogowa w tym między innymi holowanie, to działania, które są u nas na porządku dziennym. Wystarczy zadzwonić, a w krótkim czasie pojawi się pomoc drogowa z naszego warsztatu. Naprawimy wszystkie powypadkowe szkody. Nasz blacharz samochodowy zajmie się tym, by auto wyglądało tak jak przed wypadkiem/stłuczką. Doświadczenie podpowiedziało nam, że jedynie kompleksowe podejście do klienta i jego pojazdu sprawi, że samochód będzie w dobrym stanie i klient będzie faktycznie usatysfakcjonowany. Dlatego zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy zajmują się samochodami osobowymi, jak również autami dostawczymi. Nasz serwis samochodowy, to przystanek na drodze do bezpiecznego i sprawnego samochodu każdego świadomego kierowcy. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi aspektami naszej oferty i wyboru usługi, która jest Państwu niezbędna. Gwarantujemy, że będą Państwo pozytywnie zaskoczeni jakością oraz szybkością wykonywanych przez nas usług. W naszym serwisie sprawdzimy Twój pojazd i zadbamy o to, by był sprawny, byś mógł bezpiecznie poruszać się po drodze.